Her geçen gün güçlenen alt yapımız ve geniş hizmet ağımız ile müşterilerimize çözüm sağlamaktayız.

Uluslararası taşımacılıkta da ‘Dünya’nın her yerine’ ideolojisi ile çözüm ortağınız olmaya talibiz. Teknolojiyi yakından takip ederek yatırımlarımıza devam ediyor, önce güven, sürat ve hizmet kalitemizle müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Kodek Lojistik olarak İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi iyi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Meraklı, katılımcı ve paylaşmacıyız, zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışanlarımızı ayrıştırır ve ödüllendiririz.

Proaktif bir yaklaşım

Müşteri ana odağımızdır. Aldığımız her karar ve aksiyonla işimize ve müşterimize katkı yaratmak bilinciyle çalışırız. Her iş kolumuzda, en kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerimize sunar, daima rekabette bir adım önde olmaya çalışırız. Değişen müşteri gereksinimlerini önceden görür, proaktif bir yaklaşım ile hızlı çözüm üretmeye çalışırız.

Sorumluluk alırız

Organizasyonun hangi seviyesinde çalışırsak çalışalım, sorumlu olduğumuz işlerin liderliğini üstlenir, işimizi sahipleniriz. İyi hesaplanmış riskler alır, bunları fırsata çeviririz. Her birey ve fonksiyonun yaptığı katkıyı tanır ve bundan maksimum değer yaratmaya çalışırız. Mümkün olan en yakın organizasyon yapılarında, entegre ve verimli sistemler ile açık ve etkin bir iletişim ortamında çalışırız.

KODEK LOJİSTİK

Güvenilir iş ortağı…

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimize tüm iş süreçlerinde güvenilir yol arkadaşı oluruz. Yapılan her işte Kodek Lojistik olarak garantör olur işlerin eksiksiz ve güven içinde gerçekleştirilmesini sağlarız.

KODEK LOJİSTİK